ubytování

VN17 Apartments se nachází na Václavském náměstí

Rodinný apartmán se 2 ložnicemi s terasou

Prostorný, klimatizovaný apartmán s velkou terasou s výhledem na Václavské náměstí a Národní muzeum. Apartmán má dvě ložnice. První s manželskou postelí a druhou se čtyřmi oddělenými postelemi. Obývací pokoj s rozkládací sedačkou je spojen s plně vybaveným kuchyňským koutem s varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí. Součástí výbavy je LCD TV a bezplatné Wi-Fi připojení.

4 - 8 hostů
87m

Luxusní apartmán s 1 ložnicí a balkonem

Prostorný, klimatizovaný apartmán s velkou terasou s výhledem na Václavské náměstí a Národní muzeum. Apartmán má oddělenou ložnici s manželskou postelí. Obývací pokoj s rozkládací sedačkou je spojen s plně vybaveným kuchyňským koutem s varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí. Součástí výbavy je LCD TV a bezplatné Wi-Fi připojení. Samozřejmostí je koupelna s vanou a oddělená toaleta.

1 - 4 hosté
110m

Apartmán s 1 ložnicí s balkonem

Moderní, klimatizovaný apartmán s balkonem. Apartmán má dva pokoje. Ložnici s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládací sedačkou je spojen s plně vybaveným kuchyňským koutem s varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí. Součástí výbavy je LCD TV a bezplatné Wi-Fi připojení.

1 - 4 hosté
46m

Apartmán s 1 ložnicí a balkonem bez výhledu

Moderní, klimatizovaný apartmán s balkonem bez výhledu. Apartmán má dva pokoje. Ložnici s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládací sedačkou je spojen s plně vybaveným kuchyňským koutem s varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí. Součástí výbavy je LCD TV a bezplatné Wi-Fi připojení.

1 - 4 hosté
46m

Apartmán s 1 ložnicí se 2 oddělenými postelemi a balkonem bez výhledu

Moderní, klimatizovaný apartmán s balkonem bez výhledu. Apartmán má dva pokoje. Ložnici s dvěma oddělenými postelemi, které je možné spojit, a obývací pokoj s rozkládací sedačkou je spojen s plně vybaveným kuchyňským koutem s varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí. Součástí výbavy je LCD TV a bezplatné Wi-Fi připojení.

1 - 4 hosté
43m

Studio

Útulné, klimatizované studio vybavené LCD TV a bezplatným WiFi připojením. Součástí pokoje je manželská postel, rozkládací sedačka a plně vybavený kuchyňský kout s varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Z okna je krásný výhled na okolní střechy města a Žižkovskou televizní věž. Upozorňujeme, že studio je umístěno vedle recepce, která je otevřena 8:30 – 20:00 hod.

1 - 3 hosté
30m